Мобільний AR-додаток про Чорнобиль вже доступний для користування

В Україні запустили мобільний додаток Chornobyl App, який дозволяє відвідувати зону відчуження, не виходячи з дому.

Напередодні 35-х роковин Чорнобильської трагедії в Україні презентували перший офіційний додаток з віртуальним гідом на AR-технології, пише НВ.

Застосунок містить документи з архівів КДБ, дані про рівень забрудненості, аудіогіди, фото, 360-відео та 3D-моделі відомих об’єктів в Чорнобилі. У застосунку десь 150 матеріалів — це така собі Вікіпедія про Чорнобиль у кишені.

За словами розробників, даний додаток розширить досвід туристів, які подорожують в Чорнобиль, а також допоможе тим, хто не може потрапити сюди персонально. Наприклад, через вікові обмеження, школярі не можуть відвідати зону відчуження, поки їм не виповниться 18 років.

Застосунок має три розділи: “Усвідомити”, “Дослідити” та “Наважитись”. В першому – історія та культурна спадщина, другий – віртуальний гід зоною відчуження з детальною інформацією про ключові об’єкти. Третій розділ – для тих, хто їде вперше, тут можна знайти інформацію про підготовку до поїздки, правила поведінки в зоні та інше.

Застосунок вже доступний для завантаження в Apple Store та Play Market, англійською та українською мовами та може працювати в офлайн-режимі.

До речі, Мінінфраструктури планує запустити річковий маршрут з Києва в Чорнобиль.

Маршрути Україною

Ідеї подорожей та готові гайди

Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.