Молдова відкриває кордони для іноземців, українцям поки що в’їзд заборонено

З 1 вересня Молдова відкриє кордони для іноземних мандрівників. Проте в’їхати в країну зможуть тільки туристи з країн зі сприятливою епідеміологічною ситуацією.

Наразі до “червоного списку” Молдова внесла 53 країни, серед яких – Україна, США, Хорватія та інші. Громадянам даних країн заборонено перетинати кордони Молдови.

Водночас, як повідомляє МЗС України, до країни можуть їхати члени родин громадян Молдови, дипломати, транскордонні співробітники та особи, які прямують транзитом.

Туристи з країн, які включено до “зеленого списку” можуть вільно подорожувати країною без обов’язкової самоізоляції чи тестування на коронавірус.

Молдова планує переглядати списки країн “зеленої” та “червоної” зони кожні два тижні. Основним критерієм є кількість випадків зараження. Якщо останнім часом в країні реєструють менше 50 хворих на 100 тисяч чоловік, вона потрапляє до “зеленого” списку, більше – в “червоний”.

Джерело: 34Travel


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.