МОЗ оновило списки зараження на Covid-19: Албанія та Болгарія в “червоній зоні”

В Міністерстві охорони здоров’я України оприлюднили нову статистику щодо кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення.

Серед важливих змін для українських туристів це включення Албанії та Болгарії до “червоного списку”. Тобто після відвідування цих країн доведеться пройти двотижневу самоізоляцію або здати тест на коронавірус.

За новим даними МОЗ на 27 липня, в Албанії цей показник – 67,52, в Болгарії – 68,14. До останнього часу ці країни залишалися в «зеленій зоні» – можна було не тільки в’їхати в них без обмежень, але і повернутися без необхідності самоізоляції.

З 16 липня громадяни України знову могли без обмежень в’їжджати до Болгарії. Українцям було дозволено в’їжджати на територію Болгарії без проходження 14-денного карантину та без тесту на коронавірус. Проте, через погіршення епідеміологічної ситуації, з 30 липня 2020 року мандрівникам з України доведеться надати негативний ПЛР-тест на коронавірус.

В Албанії відкривати кордони для туристів розпочали ще в червні. Крім того, уряд Албанії вирішив компенсувати туристам з України вартість тестування на коронавірус, для уникнення обов’язкової самоізоляції після повернення. 

Переглянути увесь список країн “червоної” та “зеленої” зони можна за посиланням.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.