МОЗ України оновило списки країн: Туреччина – в червоній зоні

В оновленому списку від 18 грудня – Туреччина, Італія, Чорногорія, Північна Македонія та Болгарія в “червоній зоні”. Водночас Польща, Єгипет, Албанія та ОАЕ – в “зеленій”.

За інформацією МОЗ України, цього тижня список червоних країн поповнився ще дев’ятьма державами: Туреччина, Латвія, Естонія, Італія, Румунія, Словаччина, Боснія та Герцеговина, Данія, Вірменія. Загальна кількість країн в “червоній зоні” – 47.

З відкритих для українців країн, до “зеленого” списку потрапили Албанія, Бразилія, Єгипет, Мальдіви, ОАЕ, Великобританія, Оман, Шрі-Ланка, Куба, Таїланд, Танзанія, Кенія, Казахстан.

Мандрівники із “зеленої зони” звільняють від проходження обсервації. Ті, хто приїжджає з “червоної зони” можуть на вибір: встановити мобільний додаток “Дій.Вдома” та провести 14 днів на самоізоляції, або ж здати тест на Covid-19, не пізніше ніж за 48 годин до прибуття.

Нагадаємо, в МОЗ оприлюднили алгоритм припинення самоізоляції по прибуттю з країн “червоної зони”.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.