МОЗ внесло Хорватію до “зеленого списку”, Чорногорія та ОАЕ – в “червоному”

Міністерство охорони здоров’я України 19 вересня оновило списки країн із значним поширенням COVID-19.

В оновленому списку Хорватію віднесли до “зеленої зони”, хоча минулого тижня вона була ще в червоній. Всього до “зеленого ” списку включили понад 150 кран, по приїзду з яких не потрібно проходити ПЛР-тестування або самоізоляцію.

До країн із “зеленої зони” включили Індію, Румунію, Угорщину, Нідерланди, Австрію, Хорватію, Албанію, Вірменію, Великобританію, Португалію, Грузію, Словаччину, Італію, Грецію, Швецію, Болгарію, Казахстан та інші країни.

Водночас, до “червоної зони” потрапили 48 країн. Серед яких – Ізраїль, Чорногорія, Іспанія, Мальдіви, Бразилія, Франція, США, Чехія, Мальта, ОАЕ та інші. Після повернення з даних країн потрібно буде пройти обов’язковий карантин або здати тест на коронавірус.

Ознайомитись з повним списком країн можна за посиланням.

Україна також входить до переліку країн “зеленої” зони з показником активних хворих COVID-19 становить 99,8 особи на 100 тисяч населення. Всі країни в яких даний показник вище – потрапляють до “червоного списку”, якщо нижче – до “зеленої”.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.