МЗС рекомендує утриматись від поїздок в Ізраїль та Палестину

У зв’язку з ескалацією ізраїльсько-палестинського конфлікту, що супроводжується ракетними обстрілами, в МЗС радять утриматись від польотів до Ізраїлю та Палестини.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

Тим громадянам України, які вже перебувають на територіях Ізраїлю та Палестини, необхідно дотримуватись правил безпеки, уважно відстежувати повідомлення місцевих органів та неухильно виконувати їх інструкції. Актуальна ситуація щодо безпекової ситуації на території Ізраїлю оновлюється на сайті командування внутрішнього фронту Армії оборони Ізраїлю.

У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію, потрібно звертатись до Посольства України в Ізраїлі (+972-546-676-782; [email protected]), дипломатичні установи України в Палестині (+972-59-969-95-61; [email protected]), або на гарячу лінію МЗС (+38 044 238-16-57; [email protected]).

Конфлікт між Ізраїлем та Палестиною знову перейшов в гарячу фазу. Ракетні удари по між Ізраїлем та Сектором Гази тривають з 10 травня. В Ізраїлі повідомляють, що палестинські угрупування випустили приблизно 1500 ракет. Натомість Ізраїль відповідає бомбардуванням місць перебування палестинських збройних сил.

Нагадаємо, з 23 травня 2021 в Ізраїлі планували дозволити в’їзд туристичним групам, які пройшли повний курс вакцинації. Наразі в’їзд громадянам України дозволений виключно за наявності спецдозволу від ізраїльських дипломатичних установ.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.