На AirBnB планують запустити сервіс довгострокового бронювання житла

Популярний сервіс бронювання житла AirBnB планує запустити спеціальний розділ з можливістю забронювати житло на тривалий термін.

Як повідомляє 34Travel, компанії вдалось залучити додаткове фінансування у розмірі 1 млрд доларів. Частину коштів планують витрати на реалізацію нової опції.

Зазначається, що керівництво сервісу прийняло таке рішення через поширення пандемії коронавірусу, яка вплинула на роботу платформи. Так, сайт на даний момент, не приймає замовлення, а власники помешкань переходять на інші сервісі, які пропонують можливості довгострокові оренди.

«Я глибоко ціную впевненість і довіру, які проявили до нашої компанії, навіть коли кожен сектор подорожей переживає бурю пандемії. Ми знаємо, що подорожі повернуться, а замість того, щоб просто закрити все, підтримка, яку ми отримали, дозволить Airbnb продовжувати рухатися вперед, після інвестицій в наше співтовариство», – розповів співзасновник Airbnb, генеральний директор Брайан Ческі. 

Директор впевнений, що усі дії, які були проведені протягом кількох тижнів, допоможуть Airbnb вийти з “бурі” пандемії та стати ще кращим для своїх клієнтів.

До речі, на AirBnB з’явився сервіс онлайн-вражень. Також, компанія допомагає медпрацівникам у пошуках безкоштовного житла.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: