На Кіпрі для туристів введуть спеціальні перепустки

На Кіпрі вирішили ввести спеціальні перепустки для туристів, які можна отримати онлайн і потрібно буде пред’явити перед посадкою в літак.

Як повідомляє 34Travel, тепер іноземцям потрібно обов’язково заздалегідь зареєструвати свою подорож і отримати пропуск в країну на відповідному онлайн-ресурсі.

Крім того, туристів, які вирішили відпочити на Кіпрі, в аеропортах безкоштовно перевірятимуть на Covid-19 за допомогою швидких тестів.

Також, влада о. Кіпр готова оплачувати туристам та їх сім’ям проживання, харчування та медичні виплати, якщо ті інфікуються коронавірусом на острові.

Як інформує МЗС України, авіасполучення між Кіпром та Україною не відновлено, в’їзд заборонено. Громадяни України можуть в’їхати на Кіпр з таких країн: Австралія, Австрія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Канада, Південна Корея, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Мальта, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Швейцарія, Японія – за умови перебування у зазначених країнах не менше 14 днів.

5 важливих порад для тих, хто збирається на Кіпр вперше

Куди краще не літати, де жити на Кіпрі, в які дні на острові ніхто не працює та інші цінні лайфхаки

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: