На Кіпрі посилюють правила в’їзду для невакцинованих туристів

Невакциновані українці під час подорожей на Кіпр повинні мати негативний ПЛР-тест, а після прибуття пройти повторне тестування.

Про це повідомили в Телеграм-каналі “Коронавірус_Інфо“.

Зокрема, з цього тижня пасажири, які не зробили щеплення проти коронавірусу, повинні перед посадкою пред’явити негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до вильоту. Після прильоту потрібно пройти повторний ПЛР-тест. До отримання результатів, туристи залишаються на самоізоляції (3 години).

Щеплені туристи можуть подорожувати без додаткових тестів. Вакцини, що визнаються Кіпром: Janssen/Johnson & Johnson, Vaxzervia (AstraZeneca), Pfizer-BioNTech, Moderna, Sputnik, Sinopharm, CoronaVac. Станом на 26 липня вакцина Covishield не входить до переліку вакцин, що дозволяють подорожувати на Кіпр без ПЛР тесту.

Всі, без виключення пасажири, повинні зареєструватись на платформі CyprusFlightPass, отримати особову картку доступу до вильоту (CyprusFlightPass), за 24 години до вильоту.

Нагадаємо, З 1 липня українські туристи, що мають дійсний сертифікат вакцинації проти COVID-19, можуть летіти на Кіпр без ПЛР-тесту чи проходження карантину.

До речі, Wizz Air пропонує квитки на Кіпр – від €9.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

5 важливих порад для тих, хто збирається на Кіпр вперше

Куди краще не літати, де жити на Кіпрі, в які дні на острові ніхто не працює та інші цінні лайфхаки