На Кіпрі посилили умови в’їзду для українців

Влада Кіпру добавила Україну до категорії країн з високим ризиком щодо поширення коронавірусу та ввела особливі умови в’їзду.

Про це повідомляється в інформаційному бюлетені інформаційного офісу міністерства внутрішніх справ Кіпру, пише Avianews.

Крім України в цей перелік потрапили Болгарія, Франція, Хорватія, Люксембург, Румунія, Іспанія, Мальта, Нідерланди, Андорра, Алжир, Сербія, Марокко, Чорногорія, Австралія, Туніс, Росія, Фарерські острови, Єгипет, ОАЕ, Ізраїль, Ліван, Катар , Бахрейн і Саудівська Аравія.

В’їзд з цих країн на Кіпр можливий тільки обмеженим категоріям людей. Згідно з даними довідника консульської служби МЗС України, в дозволений список потрапили постійно проживають на Кіпрі громадяни острова, їх подружжя та діти незалежно від громадянства, іноземці з дозволом на проживання на Кіпрі, батьки, подружжя або діти осіб, які легально проживають на Кіпрі, з метою возз’єднання сімей, особи, яким дозволено в’їзд за Віденською конвенцією або які мають спеціальний дозвіл на в’їзд на Кіпр.

При цьому всі в’їжджають на Кіпр з країн високого ризику повинні по прильоту пройти ПЛР-тест на коронавірус або надати результат тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до в’їзду на острів.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.