На Кіпрі змінили умови в’їзду: коли чекати відкриття кордонів

Українські туристи зможуть полетіти на Кіпр з 1 березня або 1 квітня. Все залежатиме від того, до якої зони потрапить Україна.

Влада Кіпру затвердила нові правила в’їзду для мандрівників з 56 країн, повідомляє Avianews. Зокрема, до переліку увійшли країни ЄС, а також Україна, Білорусь, Великобританія, Ізраїль, ОАЕ, Йорданія, Саудівська Аравія, Єгипет та інші.

З 1 березня країни будуть розділені на 4 зони: зелену, помаранчеву, червону та сіру. Туристи із зеленої зони повинні будуть здати безплатний ПЛР-тест по прильоту на Кіпр. Мандрівникам з помаранчевої та червоної зони доведеться здати один тест не пізніше ніж за 72 години до вильоту та один тест по прибуттю. Для країн, що потраплять до сірої зони, заборонені мандрівки з метою туризму.

З 1 квітня поїздки з країн зеленої зони будуть доступні без будь-яких обмежень та тестувань. Туристи з помаранчевої зони повинні будуть здати один тест не пізніше ніж за 72 години до вильоту, з червоної зони – один тест перед вильотом та один по прильоту на Кіпр.

Список країн планують оновлювати щотижня. Перед бронюванням авіаквитків чи турів, туристам потрібно враховувати, що уряд Кіпру може змінити умови в’їзду. Може виникнути ситуація, коли особа придбає квитки, але не зможе полетіти, оскільки діятиме заборона на в’їзд.

Нагадаємо, раніше влада острова повідомляла про наміри відкрити країну для туристів на початку весни.

5 важливих порад для тих, хто збирається на Кіпр вперше

Куди краще не літати, де жити на Кіпрі, в які дні на острові ніхто не працює та інші цінні лайфхаки

Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.