На Кубі планують спростити в’їзд для щеплених туристів

Влада острова хоче дозволити в’їзд всім вакцинованим мандрівникам, а обов’язковий ПЛР-тест замінять на вибіркове тестування.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на міністерство туризму Куби. Послабити правила в’їзду планують до 15 листопада 2021.

Карантинні обмеження хочуть спростити на тлі ефективної вакцинації місцевого населення. Так, вже понад 90% жителів Куби будуть щеплені у листопаді.

Відзначається, що протоколи для туристів будуть більш гнучкими та зосередяться на спостережені за громадянами, у яких є симптоми коронавірусу. Діагностичні тести після прибуття проводитимуться випадково, а ПЛР-тест не вимагатиметься у щеплених туристів.

Водночас не уточнюється, які саме вакцини будуть визнані на Кубі. Наразі жителі острова вакцинуються місцевою трифазною вакциною Abdala. Вона вже показала ефективність від COVID-19 на 92%.

Наразі в’їзд на Кубу дозволений за умови негативного ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до перельоту. Всі туристи, які прибули на острів, повинні здати ПЛР-тест в аеропорті та відправитись на семиденний карантин. Туристи, які прибувають в рамках “пакетного” туру, проходять карантин 24 годин, до отримання негативного ПЛР-тесту.

До речі, в листопаді для туристів планують відкритись острови Фіджі.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки