На Кубі вводять обов’язковий карантин для туристів

Тепер після прибуття на острів доведеться пройти обов’язкову самоізоляцію, навіть тим у кого вже є довідка з негативним тестом на коронавірус, і тим, хто вже пройшов вакцинацію.

Нова вимога діятиме з 6 до 20 лютого 2021, пише 34 Travel. Усі, хто приїде на Кубу в цей період, повинні будуть ізолюватись на п’ять днів. Іноземці змушені будуть пройти карантин в спеціальних готелях за власні кошти, кубинці зможуть ізолюватись в медичних центрах безкоштовно.

Посилення карантинних обмежень на острові зумовлено складною ситуацією з Covid-19. Зараз на Кубі щоденно реєструють близько 1000 нових випадків зараження.

Раніше на Кубу дозволяли подорожувати за умови наявності негативного результату ПЛР тесту зробленого не більше, як за 72 години до перетину кордону.

Куба з 1 листопада 2020-го повністю відкрилась для іноземних туристів, в’їзд українцям також дозволений. Водночас з 1 грудня в країні ввели додатковий збір у розмірі $30 на медичні витрати. Крім того, на Кубі вирішили встановити однаковий курс валют як для місцевих, так і для іноземних мандрівників.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.