На Київщині відбудеться фестиваль повітряних куль за участю 20 аеростатів

До Дня Незалежності у Макарівському районі Київської області проведуть масштабний фестиваль повітряних куль за участі 20 аеростатів.

Про це повідомляють організатори фестивалю у Facebook.

Друзі, поспішаємо оголосити новину, яку ви з нетерпінням чекали! 22-24 серпня під Києвом ми організуємо фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я – громадянин» з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм“, – йдеться в повідомленні

Організатори планують провести два рекордні патріотичні флешмоби за участю близько 20 аеростатів, щоб показати всьому світу українську автентичність та єдність суспільства.

До участі у заході запрошені повітроплавні екіпажі з різних регіонів України. Польоти аеростатів заплановані двічі на день: на світанку та ввечері перед заходом сонця.

Як потрапити на фестиваль?

Охочі здійснити політ на аеростаті в рамках фестивалю мають
попереднього придбати відповідний сертифікат на сайті. Для інших категорій учасників вхід на фестиваль безкоштовний, але за умови попередньої реєстрації на сайті фестивалю в якості волонтерів.

Статус волонтера дозволить відвідати захід, а сам учасник має бути
готовий допомогти у організаційних питаннях у місці проведення події.

Локація фестивалю залежить від погодних умов та буде оголошена на
сайті у серпні. Для входу на фестиваль для кожного учасника буде діяти дрес-код – обов’язковим є наявність в одязі автентичної української символіки або відповідний аксесуар. Організатори просять розглянути це не як обмеження, а навпаки – можливість самовираження та особистий внесок у популяризацію української культури.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.