На Львівщині створять екскурсійні маршрути місцевими шахтами

На Львівщині планують створити екскурсійні маршрути місцевими шахтами для приваблення індустріальних туристів.

Про це повідомляє Управління туризму та курортів Львівської ОДА з посиланням на заступника начальника управління Тараса Лозинського. 

Фото: ЛОДА

Для Львівщини розвиток туризму є одним із пріоритетних завдань. Наша область пропонує медичний та оздоровчий туризм, а також екологічний, активний, пізнавальний, релігійний, гастрономічний. Ми подумали, а чому б не запропонувати мандрівникам індустріальний туризм? Багато ж туристів  шукають справжніх експериментів, нових емоцій, цікавляться процесами виробництва“, – зазначив Лозинський.

Разом із колегами він спустився у гірничі виробки ВП “Шахта “Лісова” ДП “Львіввугілля”, що в селі Сілець. Глибина копальні – 530 м.

«Ми мали змогу оглянути виробки, обладнання, поспілкуватися з шахтарями. Переконалися, що створення екскурсійних турів у шахту – цілком реально, на території можна було б навіть створити музей з експозиціями, сувенірну продукцію і бренд. Важливим є розуміння механізму погодження дозволів на проведення екскурсійної діяльності в шахтах. Адже у цій ідеї основне – безпека туристів“, – додав Тарас Лозинський.

Група також відвідала також Червоноград, аби визначити об’єкти, які варто популяризувати і пропонувати туристам для огляду. У місті нещодавно провели роботи з ознакування, відтак  можна легко дістатись до основних туристичних локацій.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.