На Львівщині створять ще 144 км туристичних маршрутів

У Національному природному парку “Сколівські Бескиди”, що на Львівщині, створять ще 144 км нових екостежок для туристів.

Про це розповів заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод. 

«Сьогодні, як ніколи, надзвичайно актуальним став розвиток внутрішнього туризму. А нам є що запропонувати навіть найвибагливішим мандрівникам! Львівщина – унікальний туристичний регіон. Поки весь світ на паузі через пандемію, ми не стоїмо на місці. Прагнемо популяризувати все нові й нові маршрути, аби про наш регіон дізналось якомога більше мандрівників. Нові 144 км шляхів у Сколівських Бескидах – це майже втричі більше, аніж ми змогли ознакувати торік», – каже Юрій Холод.  

Проєкт передбачає ознакування нових шляхів активного та екологічного туризму, а також відіграє важливу роль у збереженні природних територій парку.

В управлінні туризму та курортів Львівської ОДА вважають, що великий запит на відпочинок в Карпатах є високим навантаженням на природні території.

Передбачено ознакування шляхів активного та екологічного туризму навколо НПП «Сколівські Бескиди» встановлення навігаційних знаків та інформаційних стендів, виготовлення картосхем в тому числі електронні карти шляхів.

У 2019 році було ознаковано 60 км шляхів активного й екологічного туризму. Цього року ми ознакуємо втричі більше. Запрошуємо туристів мандрувати Львівщиою. І робимо все, аби це було зручно”, – зазначила начальниця управління туризму і курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

Переглянути екологічні туристичні маршрути “Сколівських Бескидів” можна за посиланням.

Нагадаємо, у Львівській області розпочали туристичний сезон з 1 червня. При цьому, особливу увагу вирішили приділити еко- та агротуризму, а також сімейним мандрівкам.

Джерело: ЛОДА


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.