На Мальдівах пропонуватимуть туристам щеплення від Covid-19

Невдовзі Мальдіви запропонують туристам щеплення після прибуття. Ініціатива спрямована на відродження туристичного сектору в країні.

Міністр туризму Абдулла Моусом розповів телеканалу CNBC, що стратегія “3V” закликатиме туристів “відвідувати, вакцинуватись, відпочивати”.

Водночас міністр зазначив, що місцеві жителі – в пріоритеті. На сьогодні в країні 53% населення вже отримали першу дозу вакцини. Як тільки завершать вакцинувати місцевих жителів, розпочнуть пропонувати щеплення туристам.

Мальдіви отримали вакцини від Індії, Китаю та Всесвітньої організації охорони здоров’я Covax, яка забезпечує справедливий та рівномірний розподіл вакцин. Також замовили додаткові вакцини із Сінгапуру.

Наразі для подорожей на Мальдіви потрібен негативний ПЛР-тест та підтверджене бронювання готелю. Проте в міністерстві туризму обіцяють, що невдовзі скасують дані обмеження для вакцинованих туристів.

До речі, Всесвітня рада з подорожей і туризму (WTTC) обрала Мальдіви, як найбільш безпечною країною для подорожей під час пандемії коронавірусу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки

Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.