На Одещині очікують до 5 млн туристів цього сезону

В Одеській області прогнозують цього року неабияке збільшення туристичного потоку – до 5 млн осіб. Такі прогнози базуються на тому, що українці не зможуть влітку відпочити за кордоном через пандемію.

Про це УНІАН повідомили в пресслужбі Одеської обласної державної адміністрації з посиланням на голову ОДА Максима Куцого.

Одеська область планує цього року бути 100-відсотковим туристичним центром України і розраховує прийняти 4-5 млн туристів“, – заявив Куций.

Відзначається, що якщо вихід з карантину здійснюватиметься поступово, то найближчим часом Одеську область повернеться до нормального життя.

«Чи повернеться, можливо, з певними обмеженнями, пов’язаними, наприклад, з пересуванням за кордон, але не всередині країни. За наявності колективного імунітету до COVID-19 це питання буде вирішено», – вважає Куций.

Куций стверджує, що кількість туристів на Одещині може значно зрости у звязку з тим, що авіасполучення з іншими країнами тимчасово призупинене. Тому основний туристичний потік очікується саме в Одеські області.

До речі, у в’язку з послабленням карантинних обмежень, на Одещині відкрили для відвідувачів Аккерманську фортецю.

Маршрути Україною

Ідеї подорожей та готові гайди

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.