На OLX виставили на продаж палац початку ХХ століття

На популярному в Україні сервісі онлайн-оголошень виставили на продаж палац Карницьких початку ХХ ст. у Рогачах, що на Житомирщині.

Про це у себе на facebook повідомив журналіст та мандрівник Андрій Тичина.

Чотири роки тому за будівлю просили 6,4 млн грн, однак ціну зменшили до 5,4 млн. Будівля не значиться у списку пам’яток архітектури місцевого значення, а останні 10 років вона перебуває у приватній власності.

Той випадок, коли будь-який господар кращий за безгосподарність. Навіть якщо новий власник зробить з нього приватну резиденцію та повністю закриє до нього доступ.” – розповідає Андрій Тичина

Водночас, Андрій вважає, що знайти покупця буде не просто, бо обєкт розташований у не надто привабливому місці. Палац знаходиться за 150 км від Києва, з поганими дорогами та відсутністю інфраструктури.

Дворянський особняк було зведено у 1908 році Вєнчиславом Карницьким за проектом київського архітектора Кароля Іваницького. Хоча будівля потребує ремонту, частково збереглись інтер’єри, декоровані ліпниною. Палац оточений занедбаним парком.

Оголошення на OLX за посиланням.Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.