На OLX виставили на продаж палац початку ХХ століття

На популярному в Україні сервісі онлайн-оголошень виставили на продаж палац Карницьких початку ХХ ст. у Рогачах, що на Житомирщині.

Про це у себе на facebook повідомив журналіст та мандрівник Андрій Тичина.

Чотири роки тому за будівлю просили 6,4 млн грн, однак ціну зменшили до 5,4 млн. Будівля не значиться у списку пам’яток архітектури місцевого значення, а останні 10 років вона перебуває у приватній власності.

Той випадок, коли будь-який господар кращий за безгосподарність. Навіть якщо новий власник зробить з нього приватну резиденцію та повністю закриє до нього доступ.” – розповідає Андрій Тичина

Водночас, Андрій вважає, що знайти покупця буде не просто, бо обєкт розташований у не надто привабливому місці. Палац знаходиться за 150 км від Києва, з поганими дорогами та відсутністю інфраструктури.

Дворянський особняк було зведено у 1908 році Вєнчиславом Карницьким за проектом київського архітектора Кароля Іваницького. Хоча будівля потребує ремонту, частково збереглись інтер’єри, декоровані ліпниною. Палац оточений занедбаним парком.

Оголошення на OLX за посиланням.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.