На початку весни Кіпр відкриє кордони для іноземців

З 1 березня 2021 року Кіпр зможуть відвідати мандрівники з усіх європейських країн, в тому числі з України.

Уряд Кіпру ухвалив оновлений план щодо відновлення міжнародних авіарейсів. Зокрема, туристам, які вакцинувались від Covid-19, дозволять в’їжджати до країни без тестування.

Умови в’їзду для іноземних громадян будуть визначатись згідно з новою системою розподілу зон. Всі країни розділять на чотири зони: зелена, червона, помаранчева та сіра.

Україна потрапить до країн “червоної зони”. Громадяни з цих країн повинні зробити два ПЛР-тести: один за 72 год до вильоту, другий – в аеропорту, одразу після прибуття. Самоізоляція не потрібна.

Наразі між Кіпром та Україною авіасполучення не відновлено. З України в’їзд дозволено лише громадянам Кіпру та їх родичам, особам, які мають дозвіл на проживання або яким дозволено в’їзд відповідно до Віденської конвенції.

Нагадаємо, влада Кіпру ще в серпні додала Україну до списку країн з високим ризиком щодо поширення коронавірусу та ввела особливі умови в’їзду.

5 важливих порад для тих, хто збирається на Кіпр вперше

Куди краще не літати, де жити на Кіпрі, в які дні на острові ніхто не працює та інші цінні лайфхаки

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.