На популярному пляжі Балі прибрали 30 тонн сміття

В перший день нового року мешканці Бадунга провели екоакцію в районі пляжу Кута, в ході якої прибрали 30 тонн морського сміття.

Приблизно 70% морського сміття – це пластикові відходи, пише CNN. Місію з прибирання проводили представники місцевого самоврядування, які співпрацювали з бойскаутами, поліцією та солдатами. Сміття завантажили на вантажівки та перевезли на звалище.

Фото:  Nagi / EPA-EFE / Shutterstock

Щорічно на пляж Кута під час сезону мусонів вимивається тонни морського сміття. Чиновники та активісти вказують, що проблема виникла через безгосподарне поводження з відходами.

Забруднення пластиком є серйозною проблемою в Індонезії. У листопаді 2018 року поблизу острова Капота, недалеко від Сулавесі, був знайдений мертвий кит, в шлунку якого знайшли понад 6 кг пластикових відходів. У квітні уряд країни запустив план різкого скорочення відходів пластику: до 2025 року планується зменшити відходи на 70%.

Читати також: Чотири історії про українців на індонезійському карантині


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.