На Прикарпатті створюють тури для туристів, які хочуть побувати в ролі вікінгів

На території Дністровського каньйону в Івано-Франківській області розробляють туристичні тури за мотивами скандинавської міфології, щоб кожен охочий зміг відчути себе вікінгом.

Про це повідомляє «Білий Бізон»

«Мабуть, Ви вже знаєте, що в нас у «Білому Бізоні» поселився новий житель – справжній дракар вікінгів. Тиждень тому наші гіди, хлопці з корабельної майстерні та Дністровський регіональний ландшафтний парк робили його тест-драйв, оцінили ходові характеристики та відчули характер. А ми вже розробляємо спеціальні тури та програми, в яких кожен з Вас зможе відчути себе вікінгом та зануритися у світ скандинавської міфології«, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що човен є досить швидким та здатен проходити руслом Дністра. Загалом вміщає 6 дорослих гребців + одного стернового та 2-3 пасажирів. Зроблений він майстрами з «Середньовічна Корабельня» має довжину близько 5,5 м, ширину — 1,6 м.


На Прикарпатті створюють тури для туристів, які хочуть побувати в ролі вікінгів

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.