На Рівненщині для туристів відновлять поселення часів Київської Русі

Біля озера Басів Кут, що на Рівненщині, триває облаштування музею просто неба, який передбачає історичну реконструкцію поселення часів Київської Русі.

Про це повідомляє «Рівне вечірнє».

Тут проводитимуть концерти і фестивалі, екскурсії для рівнян і гостей міста. У планах – музей із артефактами, парк «Оствиця» із прадавніми будиночками та флотилією човнів. Цього року планують саме в цьому історичному місці відсвяткувати День Басів Кута.“, – йдеться в повідомленні.

На даний момент на місці стародавнього городища проводяться археологічні розкопки. Біля берега озера пришвартовані два човни – Дракар і Лада, на яких рівняни у вихідні можуть вирушити у подорож.

Також Олексій Войтюк, керівник археологічної експедиції, яка зараз проводиться в рамках проекту «Городище Оствиця», створив точну копію давньоруської печі. Наступного року плануємо створити ще один, уже 18-ти метровий човен і цілу флотилію маленьких човнів. Тут буде цікава культурна зона для відпочинку рівнян і гостей міста, проводитимуться фестивалі, концерти, екскурсії.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.