На Рівненщині готуються до відкриття туристичного сезону

На Рівненщині вважають, що карантин стимулюватиме розвиток внутрішнього туризму. І вже зараз в області роблять активну промоцію привабливих для подорожуючих маршрутів і локацій.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської облдержадміністрації.

 «Поширення коронавірусу внесло свої корективи в плани жителів нашої області. Разом з тим, переконана – карантин значно стимулює внутрішній туризм. Через те, що кордони ще якийсь час будуть закриті, ми готові запропонувати подорожуючим  достатньо цікаві атракції, що розташовані на території нашої області», – зазначила керівниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

В області вже реалізовують проєкт «Медове коло». Він передбачає популяризацію зеленого та активного туризму. Планується створення привабливої території для туристів з місцями для відвідування, цікавою та комфортною інфраструктурою.

Також, великі надії покладають на розвиток екологічного туризму в національних парках “Нобельський” та “Дермансько-Остроський”, проведення сплавів на байдарках чи каное, велозаїздів, реалізацію спільних із сусідами проєктів, зокрема Національного парку “Прип’ять-Стохід”

Привабливими для туристів є вже впізнавані поза межами області такі об’єкти, як «Тунель кохання», «Базальтові стовпи», «Тараканівський форт» та вузькоколійка на Поліссі.

Екологічний туризм дуже розширена і перспективна галузь. Тим більше, що Рівненська область має найвищий показник залісненості в Україні – 40%. Враховуючи активний розвиток внутрішнього туризму, будемо рекомендувати і рекламувати наші природні території. У співпраці із САДом чекаємо на встановлення нових вказівників і табличок з напрямками до цікавих туристичних об’єктів», – додала Любов Романюк.

На Рівненщині готові приймати туристів 80 готелів, в літній сезон додатково ще й бази відпочинку і сільські садиби.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.