На Волині оголосили конкурс оригінальних туристичних маршрутів

На Волині в межах реалізації проєкту “4 пори року – транскордонні туристичні маршрути”, оголосили конкурс на найоригінальніші туристичні маршрути природної спадщини області.

Як повідомляє Укрінформ, конкурс оголосив Волинський обласний фонд підтримки підприємництва для популяризації туристичного потенціалу та поширення інформації про Волинську область через створення нових туристичних маршрутів. Пропозиції прийматимуться з 11 травня 2020 року до 12 червня 2020 року.

Організатори впевнені, що конкурс стимулюватиме виявлення найбільш цікавих куточків та туристичних обєктів області, пропагуватиме природні, історичні та культурні цінності. Він дасть змогу створити 4 туристичні маршрути природної спадщини (зима, весна, літо, осінь) у Волинській області.

В рамках конкурсу оберуть 20 переможців, які разом з учасниками з Польщі, безкоштовно візьмуть участь у триденному “Туристичному міксері” на о. Світязь.

Також на конкурсній основі буде обрано чотирьох призерів, які за підтримки експертів зможуть удосконалити свої туристичні маршрути, розробити розмітку, QR-коди та здійснити промоцію своєї території.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: