На Закарпатті очікують збільшення туристичного потоку не раніше листопада

На Закарпатті очікують, що після скасування карантинних обмежень, туристична сфера відновлюватиметься поступово, а зростати розпочне не раніше листопада 2020.

Про це заявив експерт із туризму, президент Регіональної туристичної організації Закарпаття Федір Шандор у сюжеті “Суспільне Закарпаття”

“Ми очікуємо головні маси туристів, які матимуть з собою фінанси, не раніше листопада, починаючи з винних фестивалів типу “Божоле”, “Червене вино”. Підрахунок нульовий почнемо лише в лютому 2021 року. Не раніше”, – сказав Шандор.

За словами експерта, до карантину Ужгород відвідувало щодня 2-3 тис туристів. У пік сезону – різдвяні свята і період цвітіння сакур – за день місто могли відвідати понад 50 тисяч туристів.

На даний момент, частину екскурсій, які планували на весну – перенесли на літо. Водночас, екскурсії до сакур, які зацвіли, скасували повністю.

Переносити саме ці тури, саме ці екскурсії досить важко – хіба що на наступний рік, а так довго чекати ніхто не готовий. Травневий сезон мав бути дуже жвавий. Судячи з завантаженості готелів, екскурсоводів, попит був шалений. На травневі свята знайти вільний готель і вільного екскурсовода, вільний транспорт було дуже важко. Однак це все перекреслив карантин“, – сказав Шершун.

В ОДА зазначають, що через карантин без прибутку залишилися всі підприємці, які надавали послуги туристам: туроператори, екскурсоводи, власники готелів, санаторних комплексів. Збитків зазнали й інші галузі, пов’язані з туризмом.

За матеріалами: УКРІНФОРМ

7 крутих локацій для відпочинку на західній Україні

Будиночки в лісі, котеджі та готелі

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.