Наступного місяця в Італії планують відкрити доступ до визначних пам’яток країни

В травні 2020 року в Італії буде відновлено роботу музеїв та головних пам’яток країни, доступ до яких закрили через спалах короновірусу COVID-19.

Про це в інтерв’ю La Repubblica заявив міністр культури і туризму Даріо Франческіні, передає LB.ua.

«У травні, не з 4, а трохи пізніше, будуть відкриті ті музеї і археологічні пам’ятники, які зможуть відповідати вимогам безпеки», – повідомив міністр.

Серед памяток, які, найімовірніше відкриють першими, Франческіні назвав Колізей та Помпеї.

Водночас, найбільші труднощі з відкриттям в установах з обмеженим простором, такі як – кінотеатри, театри, галереї та інші.

«Але ми запевняємо, що жоден театр, кінотеатр, артист не буде забутий. Ми виділяємо спеціальні фонди для їх підтримки», – зазначив міністр.

Уряд Італії готовий підтримувати внутрішній туризм і сім’ї з низькими доходами. Їм, як повідомив Франческіні, будуть надаватися субсидії (до € 500 на сім’ю) на літній відпочинок всередині країни.

При цьому говорити про в’їзд в Італію туристів з інших країн поки передчасно, заявив він.

«Відкриття кордонів буде залежати від епідеміологічної ситуації та політики кожної окремої держави. Міжнародного туризму в цьому році не буде», – вважає міністр.

Нагадаємо, всі італійські музеї, архітектурні пам’ятки, виставки, заклади культури і дозвілля були закриті 8 березня через поширення коронавірусу COVID-19.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.