Національний парк в Таїланді повертатиме залишене сміття поштою

В національному парку Кхауяй в Таїланді туристам, які залишили сміття після себе, повертатимуть його поштою. Для цього, всі повинні будуть вказувати дані про себе під час мандрівки до парку.

Про це заявив міністр навколишнього середовища Варавут Сільпо-Арча.

Міністр вже показав першу посилку, яка готується до відправки. До сміття прикріплена записка «Ви забули це в національному парку Кхауяй».

Фото: TOP Varawut

Крім того, за викид сміття в парку можуть залучити і до кримінальної відповідальності – можна отримати до п’яти років тюремного ув’язнення.

Кхауяй – другий за величиною парк в Таїланді. Він займає 2168 квадратних кілометрів, а на його території мешкають 320 видів птахів і 67 видів ссавців, включаючи слонів, ведмедів, тигрів, гібонів і диких свиней. 

Цього року влада Таїланду проводить активну політику щодо збереження національних парків. Так, для відродження екосистеми, влада вирішила щороку закривати парки для відвідувачів на декілька місяців.

За матеріалами: Вокруг Света

Ціни в Таїланді

Скільки коштує переліт, житло, їжа та розваги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.