Найкомфортніші бункери, в яких можна сховатись від апокаліпсиса

В сучасному світі все популярнішою ідеєю стає збудувати власний бункер на випадок природних катаклізмів, епідемій чи судного дня. Деякі виживальники доводять цю ідею до досконалості, створюючи з бункерів справжнє розкішне житло.

Заможні мешканці нашої планети не просто хочуть пережити кінець світу, а ще й стильно і з комфортом. В деякі бункери вкладають шалені статки та будують роками.

Власний акваріум

В одному з бункерів компанії The Vivos Group вбудували справжній акваріум. Крім того, тут є спа та басейн, щоб зустріти апокаліпсис по-королівськи.

Вхід – не показник

Хоча вхід в цей бункер не виглядає якось по-особливому, однак під ним знаходяться справжні розкішні апартаменти. Сховище Survival Condo зможе забезпечити як мінімум п’ять років безтурботного проживання.

Не тільки під землею

Польський будинок Safe House має певні переваги над усіма іншими – його з легкістю можна перетворити на неприступний бункер. Крім того, після судного дня тут можна насолоджуватись видом з вікна та спостерігати як природа бере своє.

Бункер-ресторан

Бункер-42 або музей холодної війни знаходиться у Москві. Минулого століття радянське керівництво мало великі плани на його функціювання. Колись тут був таємний військовий комплекс та центр зв’язку, поблизу станції метро “Таганська”. Проте тепер тут ресторан-музей.

Підземне місто

В Південній Дакоті вирішили, що перебувати самим під час апокаліпсиса дуже скучно. Тому побудували ціле село з бункерів. Їх тут понад 500 штук.

Готель у бункері

Під час прокладання мережі тунелів в Альпах, швейцарські військові вирішили збудувати бункер, здатний пережити будь-яку катастрофу. Проте через те, що приміщення простоювало, його вирішили перетворити на готель.

Бункер з винним погребом

Сховище Oppidum розташовано в Чехії. Виживальники тут точно не будуть сумувати, адже тут є ресторан і власний винний погріб. А що ще потрібно, щоб перечитати апокаліпсис та не зійти з розуму?

Кінотеатр

А як по іншому пережити апокаліпсис завзятим кінолюбам? Власники бункеру Terra Vivos володіють справжнім кінотеатром. Це загальна кімната, але тут також є кілька спальних кімнат для мешканців.

Бункер в пагорбі

Будинок Villa Vals в Швейцарії розроблений архітекторами Бьярном Мастенбруком та Крістіаном Мюллером поєднує в собі вишуканість та гармонійність з ландшафтом. Тут є чотири кімнати з ванними та кухня, де можуть розміститись близько 10 дорослих осіб.

Джерело: Travelask


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.