Непал знову дозволив в’їзд іноземним мандрівникам

Поїхати поки що зможуть тільки альпіністи та мандрівники, що подорожують групами.

Як повідомляє AFAR, наразі відновлення туристичної галузі відбуватиметься з певними обмеженнями.

Ми не відкриваємо країну для всіх відвідувачів, а лише альпіністам і трекерам, які отримали попередній дозвіл, буде дозволено прибувати до Непалу“, – пояснив Рудра Сінгх Таманг, генеральний директор департаменту туризму Непалу. 

Зокрема, щоб отримати візу після прибуття, мандрівникам потрібно заздалегідь отримати дозвіл від влади Непалу, надати деталі свого маршруту, найняти місцеву команду гідів та мати медичну страховку, яка покриває витрати на лікування Covid-19. Також потрыбно пройти тест на коронавірус перед вильотом, пробути тиждень в карантині в готелі Катманду, а потім пройти ще один тест.

Непал повідомив про 176 500 заражень коронавірусом з моменту початку пандемії та 984 смертей. Попри те, іноземні туристи є основним джерелом доходу для Непалу, і закриття кордонів позначилось мільйонах людей, які працюють у туристичній галузі.

Читати також: Як одесит Борис Лісаневич став другом королів та відкрив туризм в Непалі

Нагадаємо, влада Непалу раніше вирішила обмежити туристичні подорожі до Евересту через пандемію Covid-19. В селищі Намче-Базар, яке є важливим місцем для туристів під час сходження на Еверест зафіксували один випадок зараження.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.