Нетипова Рига: як цікаво почати знайомство з Прибалтикою

Рига — затишне місто, що не залишить байдужим нікого.  Латвійська столиця завжди була «старшим братом» балтійським сусідам Таллінну або Вільнюсу, це місто дійсно справляє враження мегаполіса. Він вирує, веселиться, притягує тисячі туристів, непомітно закохує їх в себе, змушуючи, якщо не приїхати сюди ще раз, то затриматись на декілька днів.

У співпраці з DreamHostels показуємо сучасну сторону столиці Литви:

1. Spīķeri (Maskavas iela,6) — квартал Спікері приємний історичний район з червоною цегляною забудовою, якій скоро виповниться 150 років. Територія кварталу входить до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Тут працюють магазини, культурні простори та проводять концерти або майстер-класи. На території також діє барахолка, на якій можна знайти багато цікавих дрібничок. Стежити за заходами краще на сайті майданчику.

2. Herbārijs (Dzirnavu, 67) — Кафе на даху торгового центру Galleria Rīga. Ціни у закладі трохи вище середніх, але тут надзвичайно гарний краєвид на місто та смачна кухня. Залишити жваві міські вулиці та завітати сюди на романтичну вечерю, буде прекрасною ідеєю.

3. Міський порт – доволі андеграундне місце, ідеальне для тих, хто втомився від краси старого міста. Ризький пасажирський порт починається буквально в центрі міста й був побудований в 1965 році. В основному він використовується для порома по маршруту Рига-Стокгольм. Приходьте сюди подивитись на пасажирський й вантажний термінали, яхти, вітрильники та заіржавілі баржі, які місцеві креативні компанії пристосували під офіси. Загалом, тут повно різного індастріалу.

4.Vieta (Valdemāra iela, 61) – бар для справжніх прихильників вина. Заклад пропонує широку винну карту, де представлені як класичні варіанти, так і вина «молодих» країн-виробників. Ціновий діапазон спеціально підібраний, наявні демократичні вина-бестселери, але зберігається і декілька варіантів світового рівня, зазначені провідними рейтингами. Винний бар також являється штаб-квартирою незалежного культурного журналу Veto. Якщо хочеш познайомитися ближче з найвідомішими журналістами та творчою тусовкою — приходь на вечірку в п’ятницю.

5. Юрмала — поїздка до Риги буде злегка неповноцінною без відвідування Юрмали. Тому купуй квиток на центральному залізничному вокзалі до станції Майорі й вже через пів години – ти у центрі Юрмали. Сюди варто приїжджати у будь-яку пору року за заспокійливою атмосферою та краєвидами нескінченних піщаних пляжів.

Цей матеріал створено за підтримки партнера — європейської мережі хостелів Dream Hostel.