Нідерланди ввели обов’язковий карантин для мандрівників з України

Мандрівникам з України, які прямують в Нідерланди, доведеться пройти обов’язкову двотижневу самоізоляцію по прибуттю.

Про це повідомляє Ліга.net з посиланням на МЗС Нідерландів.

Відзначається, що Нідерланди ввели двотижневу самоізоляцію для громадян, які повертаються з країн, де зафіксовано велику кількість випадків зараження коронавірусом.

Рекомендації МЗС Нідерландів підготувало щодо кожної країни. Україна входить до переліку країн, після повернення з яких двотижневий карантин є обов’язковим – вона у “червоній” зоні.

Для включення в “зелений список” кількість хворих на коронавірус у країні має дорівнювати або бути меншою 16 хворих на 100 000. При цьому на сьогодні в самому ЄС середній показник -16,3, в Україні – 62,4.

В’їзд в Нідерланди, заборонено усім крім осіб, які мають дозвіл на проживання або довгострокову національну візу типу “D”. З 27 липня 2020 року дозволяється в’їзд неодружених партнерів, які доказово мають свої сталі стосунки з підданими Нідерландів щонайменше упродовж останніх 3 місяців. 

У міжнародному аеропорту Схіпхол (Амстердам) транзит дозволений за умови пред’явлення квитка на наступний рейс та закордонного біометричного паспорта.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.