Німецький мільйонер шукає охочих відсвяткувати Різдво в його розкішному маєтку

Підприємець та мільйонер Карл Ліпен, запрошує провести з ним різдвяні канікули в його розкішному маєтку у Новій Зеландії.

Таке оголошення під назвою “Життя у Раю” про пошук десяти друзів зявилось в одній з місцевих газет, пише Лайм з посиланням на  The Guardian.

Свого часу чоловік побудував успішну кар’єру на продажі охолодженої кави. Так званих друзів бізнесмен кличе до свого маєтку “Авакіно”, вартість якого оцінюють у $5,6 млн. Маєток мільйонера знаходиться в годині їзди від найближчих міст між Тасмановим морем та рікою Авакіно.

Гості бізнесмена, протягом усього часу перебування, зможуть насолоджуватись прогулянками, риболовлею, плаванням та проводити час з тваринами. Подати заявку можуть усі охочі, проте тільки з віком до 70 років.

Гості можуть жити в будинках по дві людини і зустрічатися у виноробні на вечерю. Якщо вам цікаво жити в компанії, цей досвід може стати чимось абсолютно новим“, – зазначив у своїй замітці мільйонер.

Своє бажання зібрати компанію випадкових людей чоловік пояснює досить просто: він мільйонер і багато можете собі дозволити, але при цьому він завжди любив працювати на фермах. На будівництво маєтку йому знадобилося 10 років, і тепер настав час “поділитися цим раєм з гідними людьми”.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож