Nordica закриє рейси Київ-Таллінн

Авіакомпанія Nordica скасує деякі прямі авіарейси по Європі через їх нерентабельність. З кінця жовтня компанія припинить здійснювати рейси з Києва у Таллінн.

На зимовий сезон 2019/20 авіаперевізник вирішив зупинити рейси з Таллінна в Київ, Тронхейм, Вільнюс, Копенгаген та Відень. Таким чином маршрутна сітка компанії знизиться до трьох напрямків — з Таллінна у Варшаву, Стокгольм та Брюссель.

Всім пасажирам, які придбали квитки на відмінені рейси, в компанії пообіцяли переоформити бронювання чи повернути гроші без штрафів.

«Обов’язок Nordica — забезпечить прибутковість і стійкість авіакомпанії. Це те, що власники очікують від нас. Сильна конкуренція і надлишок місць на маршрутах з Таллінна не дозволяють нам сьогодні працювати з прибутком», — пояснила рішення авіаперевізника член правління Nordica Крісті Оякяер.

Nordica планує розробити власну комерційну платформу, щоб самостійно випускати та продавати квитки. Сьогодні авіакомпанія користується системою бронювання LOT.

Надалі в авіакомпанії не виключають можливості відновлення власних рейсів за умови поліпшення ситуації, пов’язаної з рівнем конкуренції, на ринку.

Джерело


Nordica закриє рейси Київ-Таллінн

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа