Низку паризьких вулиць зроблять пішохідними після карантину

В Парижі збираються зробити декілька вулиць повністю пішохідними, якщо після закінчення карантину рух авто стане інтенсивнішим.

Як повідомляє “Європейська правда“, про це розповіла мер Парижу Анн Ідальго в інтерв’ю Journal du Dimanche.

Мер запропонувала змінити схему руху транспорту, якщо після послаблення карантинних обмежень з 11 травня він стане дуже інтенсивним та планує низку вулиць зробити повністю пішохідними.

Якщо автомобільний трафік стане дуже інтенсивним, я проситиму змінити схему руху. Йдеться про здоров’я парижан. Масштабне збільшення кількості автомобільного транспорту призведе до збільшення забруднення повітря, яке щорічно спричиняє близько 48 тисяч передчасних смертей у Франції, з них 6500 – у столичному регіоні, – зазначає Анн Ідальго. –

Крім того, вона додала, що дослідження показали – забруднення повітря твердими частками прискорює поширення коронавірусу”.

Також мер пропонує зробити повністю пішохідними низку вулиць у центрі Парижу, зокрема, Petits-Champs, Monsigny, Mouffetard, Faubourg-Saint-Denis, Aligre, Carrousel du Louvre. Багато з них – зовсім вузькі, і зараз там лише односторонній рух.

На її думку, можна було б закрити для автомобільного руху дороги, які проходять впритул до шкіл – у години, коли діти йдуть на перший урок та коли більшість звільняються після уроків, або ж постійно.

Як повідомлялося раніше, в Парижі анонсували створення 50 км велосипедних доріжок, щоб заохотити людей пересісти на велосипеди і розвантажити громадський транспорт на етапі виходу з карантину.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.