Оголошено конкурс на участь в антарктичній експедиції на станцію “Академік Вернадський”

Національний антарктичний науковий центр МОН України оголосив конкурс з відбору кандидатів до складу ХХV Української антарктичної експедиції 2020-2021 рр. на станцію “Академік Вернадський”.

Склад експедиції буде сформовано з 12 осіб: 7 науковців, 3 інженери-техніки, лікар та кухар. На учасників чекатимуть суворі випробування та наполеглева праця по забезпеченню діяльності антарктичної станції “Академік Вернадський”.

Від усіх учасників конкурсу вимагають відсутність хронічних захворювань, протипоказань за станом здоров’я до роботи в екстремальних умовах, неконфліктність та комунікабельність, а також знання однієї з іноземних мов (англійської, іспанської або іншої).

Конкурс пройде в чотири етапи, які дозволять обрати найкращих зимівників, що відправляться в експедицію:

I-етап: Особи, які бажають взяти участь у Конкурсі, надсилають на електронну адресу ДУ НАНЦ [email protected]  наступні документи:
1.Заповнену Заяву-анкету Науковця (Додаток 1) або Фахівця станції (Додаток 2).
2.Копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання (за наявності).
3.Копію трудової книжки та інших документів, які підтверджують стаж роботи за фахом.

Строк подання документів на І етапі конкурсу –  впродовж 30 днів з моменту оголошення конкурсу.

II-етап: Кандидати, які пройшли попередній відбір, подають до Конкурсної комісії в паперовому вигляді Заяву-анкету , яка надсилалася до ДУ НАНЦ кандидатом на І етапі конкурсу електронною поштою та копії власних документів, які можна переглянути за посиланням.

III-етап: Фахова співбесіда із кандидатами, яка проводиться Конкурсною комісією за участі  науковців та фахівців Державної установи НАНЦ.

IV-етап: Кандидати, яких рекомендовано до участі у експедиції, впродовж 7 календарних днів подають до ДУ НАНЦ заяву про включення до складу експедиції та отримують направлення на проходження обов’язкових медичних оглядів.

Рекомендовані кандидати, які підтвердили можливість брати участь у експедиції за станом здоров’я, проходять навчально-тренувальні збори, необхідне навчання та тренінги.

Всьому складу експедиції нараховується антарктичне польове забезпечення за кожний день перебування на антарктичній станції «Академік Вернадський» у розмірі 720 грн.

Додатка інформація щодо конкурсу за посиланням.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа