Оголошено конкурс з відбору команди 26-ї Української антарктичної експедиції

Національний антарктичний науковий центр МОН оголосив конкурс з відбору команди 26-ї Української антарктичної експедиції. Документи для конкурсу приймаються до 12 жовтня 2020.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

Переможці конкурсу проводитимуть наукові дослідження та забезпечуватимуть життєдіяльність станції “Академік Вернадський” з весни 2021-го до весни 2022-го року.

Традиційно відбиратимуть 12 учасників експедиції. Окрім 7 науковців, які працюватимуть на геологічними та геофізичними дослідженнями, в експедицію ввійдуть лікар, кухар, дизеліст-електрик, системний механік та системний адміністратор зв’язку.

«26-та Українська антарктична експедиція є свого роду ювілейною, адже 2021-го ми відзначатимемо 25 років з часу підняття прапору України на колишній британській станції «Фарадей», яка тепер має назву «Академік Вернадський». Зважаючи на пандемію COVID-19, під час відбору майбутніх полярників та полярниць особлива увага приділятиметься фізичному та психологічному здоров’ю кандидатів», – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

Загалом відбір пройде у 4 етапи:

  • подання документів на розгляд – до 12 жовтня 2020 р. включно;
  • подання додаткових документів у разі проходження попереднього відбору – до 26 жовтня 2020 р. включно;
  • фахова співбесіда, медична комісія та психологічне тестування;
  • колективний тренінг для тих, хто попередньо пройде відбір до експедиції.

Докладніше з вимогами до кожного фахівця, умовами конкурсу, рівнем оплати праці та соціальними гарантіями можна ознайомитися в офіційному оголошенні на сайті Національного антарктичного наукового центру.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.