П’ять європейських країн невдовзі відкриються для українців

Нідерланди, Австрія, Іспанія, Португалія та Люксембург найближчими днями стануть доступними для українських туристів.

Як пише “Європейська Правда”, такі висновки було зроблено після рішення даних країн відкритись для Молдови, Вірменії, Азербайджану. Рада ЄС внесла ці країни до “зеленого списку” на два тижні раніше чим Україну. Планується, що за аналогічним принципом європейські крани відкриються і для українців.

За прогнозами видання, Нідерланди невдовзі почнуть впускати невакцинованих мандрівників з України. Наразі сюди можна їхати з українською довідкою про вакцинацію.

Рішення щодо відкриття кордонів Австрії для українських туристів може почати діяти вже 22 липня, хоча дата ще не офіційна. Впускатимуть за негативним ПЛР-тестом або довідкою про вакцинацію. Зараз дозволений в’їзд щепленим туристам.

З 22 липня також може відкрити кордони Іспанія, яка наразі впускає тільки вакцинованих туристів, але повинна зняти дану вимогу. Готується до відкриття для українців Люксембург, але в’їзд буде дозволений за умови негативного ПЛР-тесту, сертифікатом вакцинації або довідкою про одужання від коронавірусу. Так само лише за тестом буде можливий в’їзд до Португалії.

Нагадаємо, Рада ЄС включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до ЄС.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки