Панама стане доступною для всіх іноземних туристів з 12 жовтня

Влада Панами оголосила, що з 12 жовтня відкриє кордони країни для мандрівників з усіх країн, але з деякими карантинними обмеженнями.

Іноземні туристи, які планують відвідати країну, повинні бути готовими пред’явити негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше як за 48 годин до подорожі. Якщо тест був зроблений раніше, то потрібно буде здати новий в аеропорту за $30.

“Нові протоколи охорони здоров’я та безпеки відображають нашу постійну наполегливу роботу та відданість справі захисту як панамців, так і наших гостей, і завдяки спільним зусиллям ми отримали штамп схвалення Всесвітньої ради з питань подорожей та туризму (WTTC) . Наша прекрасна країна, багата на природу, біорізноманіття та культурну спадщину, знову готова до відкриття» – розповів міністр туризму Панами Іван Ескільдсен.

Також, кожен мандрівник повинен заповнити онлайн-форму перед реєстрацією на рейс, де він повинен погодитись дотримуватись нових правил. Серед основних вимог – фізичне дистанціювання та проведення перевірок температури в аеропорту.

За даними МЗС України, на даний момент в’їзд в країну заборонено за винятком для осіб, які мають дозвіл на проживання.

До речі, острів Мадагаскар, що в Індійському океані, частково відкривається для іноземних мандрівників з 1 жовтня 2020.

Джерело: Lonely Planet


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.