Пандемія коронавірусу допомогла пофарбувати “зебру” на Еббі-Роуд, яка зображена на альбомі The Beatles

Завдяки закриттю кордонів Великобританії через поширення коронавірусу, на відомій лондонській вулиці Еббі-Роуд вдалось провести ремонтні роботи.

Через зменшення кількості туристів та карантину місцевих жителів, які перебувають вдома, муніципальним працівника у Лондоні вдалось оновити і пофарбувати пішохідний перехід на знаменитому перехресті. Вулиця є місцем туристичного паломництва завдяки появі на обкладинці альбому “Abbey Road” The Beatles.

Фото: СNN

В 2010 році Еббі-Роуд отримала особливий охоронний статус та стала першим перехрестям, яке отримало визнання, що і знамениті пам’ятки культури.

“Ця лондонська зебра не є замком або собором, але завдяки Beatles і 10-хвилинної фотосесії членів легендарної групи в серпні 1969 року її можна розглядати як частину нашої спадщини“, – зазначив колишній міністр туризму і спадщини Великобританії Джон Пенроуз.

За матеріалами: ЦТС 

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: