Пандемія змусила групу підлітків плисти додому через Атлантику

Пандемія Covid-19 змусила групу з 24 голландських підлітків проплисти Атлантичний океан, щоб повернутись додому з Карибських островів.

Як повідомляє CNN, студенти, віком 14-17 років, проходили навчальну програму з вітрильного спорту навколо Карибського басейну на шхуні “Дикий Лебідь”. Вони мали повертатись з Куби ще минулого місяця, однак епідемія поставила під сумнів їх повернення.

Фото: Arthur Smeets/Masterskip

Крістоф Мейєр, директор компанії Masterskip, що організувала навчальну програму, розповідає: “Ми вирішили, що найкращим рішенням буде плисти назад зі студентами до Нідерландів, а не залишатися на Карибах з усіма знаками запитання там.

За підрахунками Мейєра, підлітки разом із трьома вчителями та 12 членами екіпажу пройшли майже 4500 морських миль(7242 км).

Лікар стежив за здоровям кожного на судні, і через два тижні плавання було встановлено, що жоден з мандрівників не інфікований коронавірусом.

На півдорозі поїздки група зупинилася, щоб поповнити запаси на Азорських островах. Однак їм не дозволялося висаджуватися, один із студент, заявив у відео, записаному на борту, що дивно бачити людей, що носять маски на островах. “Я ніколи в житті не бачив такого світу“, – додав він.

Мейєр заявив, що для них “дивно” бачити всіх, хто стоїть так далеко один від одного, додавши, що, хоча вони знали про соціальне дистанціювання, для них все ж було “шоком” повернутись в країну, яка виглядає настільки різною, коли вони її покинули.

Шхуна “Дикий Лебідь” була побудована на початку 20 століття як риболовецьке судно для оселедців і було перетворено на вітрильний човен між 2008 і 2010 роками.

До речі, пара з Великобританії дізналась про пандемію коронавірусу під час подорожі по Атлантичному океані.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.