Парижани закликають обмежити доступ до популярної “інстаграм-вулиці”

Місцеві жителі паризької вулиці Кремйо (Rue Cremieux), яка є популярною серед Instagram-блогерів, закликають обмежити доступ до локації для сторонніх.

Парижани скаржаться на те, що їм заважають часті візити туристів, які намагаються зробити фото, пише BBC.

Один із жителів навіть створив окремий акаунт в Instagram, щоб документувати всю небажану активність під вікнами свого будинку.

“Ця ситуація – хороша ілюстрація того, що бажання одних людей зробити ідеальне фото, може стати серйозною проблемою для інших” – каже тревел-блогерка Кріс Мортон.

Жителі вулиці просять владу встановити ворота, які можна буде закривати, коли потік людей є найбільшим – ввечері, на вихідних, а також на світанку і на заході сонця – вважається, що саме в ці години освітлення для фото є найбільш вдалим, що привертає увагу багатьох “інстаграмерів”.

“Ми сидимо вдома, їмо, а надворі бачимо купу людей, які роблять фото; реперів, які по дві години знімають кліпи прямо у нас під вікнами; студентів, які влаштовують випускні вечірки і можуть кричати цілу годину. Чесно кажучи, все це дуже втомлює”, – розповів один з жителів вулиці Кремйо радіостанції France.info.

https://www.instagram.com/p/BooiJDZBFSy/
https://www.instagram.com/p/BmLemywnjpK/

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com 
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа
Теги: