Пасажирам з Великобританії не дозволяють залишати аеропорти

Через виявлення в Британії нової мутації коронавірусу, пасажири з Великобританії опинились заблокованими в аеропортах.

Фото: zeit.de

Про це повідомляють європейські ЗМІ, пише ЦТС.

Зокрема, вчора в Ганновері, група з 63 осіб була змушена провести ніч в аеропорті. Вони очікують результатів тестів. У терміналі розмістили розкладні ліжка та вибачились за незручності.

Відзначається, що Німеччина напередодні оголосила про заборону на польоти з Великобританії. Про припинення авіасполучення також повідомили в Бельгії, Нідерландах, Франції, Ірландії, Італії, Швейцарії, Португалії, Австрії, Болгарії, Данії, Фінляндії, Румунії, Швеції, Хорватії Естонії, Латвії та Литві. В Чехії пообіцяли посилити карантинні обмеження для тих, хто приїжджає з Великобританії. В’їзд з Британії заборонили також і неєвропейські країни: Чилі, Аргентина, Гонконг, Сальвадор, Саудівська Аравія, Колумбія і Марокко. Список країн постійно розширюється.

Така ситуація склалась через виявлення нової мутації коронавірусу в Британії. Новий штам отримав позначення VUI-202012/01. Вперше його зареєстрували в Великобританії ще в вересні. На думку вірусологів, він поширюється швидше, тому вимагає додаткових заходів безпеки.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.