Pegasus Airlines змінює норму перевезення ручної поклажі

Турецька авіакомпанія зніме обмеження на вагу ручної поклажі, проте обмежить число дозволених предметів.

Нові правила розпочнуть діяти з 26 січня 2021, повідомляє Avianews. На борт літака можна буде взяти лише одну валізу габаритами 55х40х20 см з будь-якою вагою. Додаткові предмети – книги, ноутбук, портфель будуть упаковані в одну ручну поклажу. Виняток зроблено для невеликих клатч, косметичок, барсеток і пакетів з товарами Duty Free.

У випадку, якщо пасажир принесе на посадку в літак більше число місць ручної поклажі, то їх потрібно буде здати в багаж. Це можна буде зробити в рахунок безкоштовної норми багажу. Якщо така норма не передбачена тарифом, то пасажиру доведеться заплатити збір за перевезення зайвої ручної поклажі.

На рейси до 25 січня 2021-го продовжать діяти старі правила: на борт можна взяти одну ручну поклажу 55х40х20 см і вагою до 8 кг, а також одну додаткову особисту річ на вибір – ноутбук, фотоапарат, рюкзак, портфель, парасоль.

Нагадаємо, раніше українська авіакомпанія SkyUp Airlines повідомила про зміни в правилах перевезення ручної поклажі.

Як подорожувати лише з ручною поклажею

Поради та лайфхаки

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.