Перша європейська країна оголосила про завершення епідемії коронавірусу

В Словенії офіційно оголосили про завершення епідемії коронавірусу на території країни.

Про це повідомляє “Європейська правда“.

Дана заява уряду була зроблена після того, як влада підтвердила менше семи нових випадків коронавірусу щодня протягом останніх двох тижнів.

Таким чином, мандрівники з ЄС які збираються до Словенії, більше не будуть зобов’язані проходити карантин мінімум 7 днів, як це було на початку квітня.

Водночас, карантин тривалістю не менше 14 днів залишиться чинним для людей з країн, що не входять в ЄС, за деякими винятками, включаючи дипломатів і людей, що перевозять вантажі.

Крім того, кінець епідемії означає, що деякі заходи, включно з фінансовою допомогою громадянам та фірмам, які постраждали від коронавірусу, завершаться в кінці травня.

У владі заявляють, що люди і надалі повинні носити маски в закритих громадських приміщеннях, стояти на відстані не менше 1,5 метрів і дезінфікувати руки при вході в громадські місця.

З початку епідемії в Словенії підтвердили 1464 випадків коронавірусу і 103 летальних випадки серед інфікованих. Країна оголосила епідемію 12 березня.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.