Перший в світі табір виживання Беара Гріллса відкриють в ОАЕ

Табір виживання знаменитого британського телеведучого і мандрівника Беара Гріллса вперше відкриється в еміраті Рас-Аль-Хайма.

Відкриття заплановано на 16 жовтня на горі Джебель Джайс, поруч з трасою Via Ferrata. Табір пропонуватиме любителям екстремального відпочинку курси виживання, розроблені британцем та розміщення туристів з ночівлею.

Гостям запропонують курси тривалістю від трьох до чотирьох годин, а також добові програми для туристів будь-якого рівня підготовки. Пізніше планують ввести 48-годинні та інструкторські курси. Також, передбачено корпоративні заходи з тімбілдінгу.

На курсах учасників навчатимуть практичним і екстремальним методам виживання в найскладніших умовах дикої природи. Їхньою ключовою особливістю стане елемент несподіванки.

Основні методи виживання будуть включати в себе: розведення вогню в пустелі, спорудження аварійних укриттів для ночівлі, володіння складаним ножем, надання першої допомоги при травмах, орієнтування на місцевості, а також виживання в екстремальних погодних умовах.

Табір виживання Беара Гріллса запропонує різноманітність варіантів для екстремального відпочинку. Ми раді співпрацювати з RAK Leisure і перетворити табір на місце зустрічей любителів пригод, цінителів природи. Ми з нетерпінням чекаємо можливості привітати перших гостей“, – заявив Пол Гардінер, Керуючий директор Академії виживання Беара Гріллса.

Планується, що курси академії з виживання стартують у жовтні, а проживання буде доступне з 2021 року. Вартість курсів починається від 450 дирхамів з людини ($123).

До речі, на тій самій горі Джебель Джайс, де і працюватиме табір, планують з 1 жовтня відкрити ресторан на висоті півтори тисячі метрів.

Джерело: УНІАН


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: