Під час пандемії українці почали частіше виїздити за місто та брати попутників

Сервіс для поїздок BlaBlaCar провів глобальне опитування серед користувачів із шести країн, щоб дізнатись, як Covid-19 вплинув на подорожі та поїздки людей. В Україні в опитуванні взяли участь понад 1400 українців з різних міст і населених пунктів.

Згідно з опитуванням, українці стали більше ходити пішки, частіше їздити на авто за місто та брати попутників. Найбільше в Україні звертають увагу на кількість людей у транспорті (82% респондентів), а вже потім на маски. На третьому місці – провітрювання автомобіля та використання санітайзера.

Поїздки з попутниками за останній рік стали більш популярними. Так частіше почали подорожувати 20% опитаних українців. Також, 75% вважають поїздки з попутниками безпечнішими під час пандемії у порівнянні з іншими видами громадського транспорту.

Пандемія коронавірусу призвела до скорочення відряджень, тривалих поїздок на відпочинок та до рідних. За останній рік від них відмовилась третина респондентів з України. Водночас 16% опитуваних розповіли, що почали частіше виїздити за місто.

Крім того, 61% респондентів з України заявили, що в найближчі півтора року оберуть внутрішній туризм. Здебільшого планують поїздки до моря та за місто.

Джерело: BlaBlaCar


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Готові автомобільні маршрути Україною

Путівники, поради, карти