Чому пілотам літака подають абсолютно різну їжу

Дане правило авіакомпаній є важливою інструкцією для безпеки польотів.

Перед початком польоту ми постійно чуємо стандартні інструкції техніки безпеки: пристебнути ремінь, як поводитись під час надзвичайних ситуацій чи яким виходом скористатись під час аварії. Проте багато різних інструкцій на борту повітряного судна – невідомі для пасажирів.

В екіпажа літака – багато різних правил та вимог. Наприклад, заборона на носіння бороди: в разі екстреної ситуації киснева маска буде нещільно прилягати до обличчя. Серед інших – вимога щодо харчування пілотів. Першому та другому пілотові під час перельотів подають абсолютно різну їжу.

Дана вимога харчування пілотів використовується багатьма авіакомпаніями з тією метою – якщо один з них отримає харчове отруєння, то другий зможе його підстрахувати та самостійно керувати літаком. Крім того, якщо одному з пілотів потрібно вийти в туалет, на його місце сідає бортпровідник, щоб контролювати стан того, хто керує літаком та в разі чого покликати на допомогу.

Пілоти відповідають за життя величезної кількості людей. Тому норми безпеки та інструкції мають дуже важливе значення під час перельотів.

Джерело: Travelask


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.