Під час подорожей по Туреччині потрібно отримати спеціальний код

Нове правило діє з 1 жовтня для місцевих жителів та деяких категорій туристів.

Про це повідомляє Tripmydream.

Усі мандрівники по Туреччині змушені отримати спеціальний HES-код (“код здоров’я”), який містить інформацію про стан здоров’я і переміщення особи.

Згідно з новими вимогами, іноземним туристам, які прибули на відпочинок в готель, робити код не потрібно Однак, якщо мандрівник планує подорожувати по країні, то йому потрібен HES-код. Він також знадобиться під час внутрішніх перельотів і поїздок на міжміських автобусах по Туреччині.

Для поїздок на метро, ​​поромах, автобусах і другом міському транспорті HES-код не потрібен.

Щоб отримати HES-код потрібно купити місцеву SIM-карту. З турецького номеру потрібно відправити SMS на номер 2023. У повідомленні написати слово HES + національність + серію і номер паспорта (без пробілу) + рік народження і прізвище. Наприклад : HES UKR 123456789 1990 PETRENKO

Влада Туреччини вирішила посилити заходи з протидії поширення Covid-19 та зобов’язала громадян носити захисні маски у всіх громадських місцях, включно з пляжами. Також, в Міністерстві туризму Туреччини анонсували спеціальний страховий поліс для туристів на випадок зараження Covid-19.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.