Площі Вільнюса перетворять у вуличні кафе

У Вільнюсі ресторанам, барам та кафе, місцева влада надасть безкоштовні майданчики на відкритому повітрі.

Дана ініціатива мера міста Ремігіюса Шімашіуса, спрямована на допомогу таким підприємствам для втримання на плаву.

На міських майданчиках, площах і вулицях поблизу кафе, власники зможуть безкоштовно встановлювати столи на відкритому повітрі в цьому сезоні і таким чином проводити свою підприємницьку діяльність під час карантину“, – заявив Шимашіус в недавньому випуску новин.

Фото: Saulius Žiūra

Кафе та ресторани, які вирішили знову відкритись, можуть обслуговувати лише клієнтів на свіжому повітрі та повинні дотримуватися правил соціального дистанціювання між клієнтами.

Пропозиція допомогти нашим кафе та ресторанам надійшла дуже вчасно“, – розповідає Евад Шішкаускене, керівник Литовської асоціації готелів та ресторанів. “Цей додатковий простір допоможе розмістити більше відвідувачів та повернути життя на міські вулиці, не порушуючи вимог безпеки“.

Залежно від тих країн, що закриті на карантин та інших країн Європи, Вільнюс зможе відчути збільшення відвідувачів завдяки цьому кроку – принаймні після того, як обмеження на поїздки будуть зняті.

За матеріалами: CNN


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.